Dzięki LibertyX możesz teraz kupić Bitcoin w 20.000 punktów sprzedaży detalicznej w całych Stanach Zjednoczonych.

Największy amerykański operator bankomatów Bitcoin LibertyX umożliwił teraz Amerykanom zakup Bitcoinu w ponad 20.000 sklepów detalicznych rozsianych po całym kraju, w tym w wiodących całodobowych sklepach typu convenience, takich jak 7-eleven oraz w firmach farmaceutycznych, takich jak CVS Pharmacy i Rite Aid.

Bostoński operator bankomatów Bitcoin Billionaire zawsze traktował wskaźnik przyjęcia Bitcoinów bardzo poważnie. W zeszłym roku współpracował z DesertATM, niezależnym operatorem bankomatów, aby rozszerzyć zasięg bankomatów Bitcoin do ponad 90 nowych lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych i włączył do nich wybitne kabiny do napełniania gazem i sklepy za dolara amerykańskiego, aby pomóc wprowadzić Bitcoin do mas.

Codzienny postój w 7- jedenastu? Od teraz kupuj Bitcoin’a
Tym razem przenosi ona swój główny nurt działań na zupełnie nowy poziom. Zgodnie z poniedziałkowym ogłoszeniem, LibertyX umożliwia swoim amerykańskim użytkownikom kupowanie Bitcoinów za gotówkę w wiodących sklepach z wygodą i aptekach za pomocą aplikacji mobilnej LibertyX.

RelatedPosts
HODLERY Bitcoinów w kontroli jako BTC na giełdach trafienia dwuletnie niskie
Bitcoin wieloryb porusza się ponad 240.000 Bitcoinów, ponieważ cena kołysze się wokół 9.300 dolarów.
Singapurski serwis carpoolingowy akceptuje teraz płatności Bitcoin.
Bitcoin dla rozruchu Boomers uruchamia rundę nasion za 5,7 miliona dolarów

Wszyscy użytkownicy muszą pobrać aplikację LibertyX i zarejestrować się na bezpłatne konto. Następnie mogą wybrać miejsce, które chcą odwiedzić, aby kupić Bitcoin w zakładce Adres Bitcoin i kliknąć na Start Purchase. Następnie klienci zostaną poproszeni o dodanie gotówki i dokończenie transakcji poprzez skanowanie kodu w momencie zakupu.

Ogłoszenie stwierdza, że użytkownicy mogą wypełnić do 500 dolarów Bitcoin warte w swoich portfelach z 0 procent opłat za konwersję i czas transakcji zaledwie jedną minutę, w ramach ogólnokrajowej promocji „Bitcoin na każdym bloku“ programu. Jednakże, będzie opłata detaliczna, która sumuje się do 4,95 dolarów.

Wskaźnik przyjęcia Bitcoinów w USA dostaje duży impuls

Dyrektor generalny i współzałożyciel LibertyX, Chris Yim, powiedział w komunikacie prasowym, że choć Bitcoin jest jedną z najciekawszych innowacji tej dekady, ludzie muszą jeszcze rozgrzać się do pomysłu posiadania kryptokurcji. A jednym ze sposobów na zwiększenie wskaźnika przyjęcia BTC i zwiększenie świadomości na temat kryptoflady jest umożliwienie użytkownikom kupowania Bitcoinów w codziennych lokalizacjach handlowych.

Dzięki tej integracji, ludzie będą spotykać się z Bitcoinem częściej niż wcześniej, gdy będą przejeżdżać obok lub wchodzić do tych sklepów, aby dokonać codziennych zakupów. W ten sposób nie tylko rozszerzamy nasz ślad w całej Ameryce, ale także wprowadzamy Bitcoin do dużych mas poprzez zaufane marki. Nieważne gdzie jesteś, to tylko kilka mil od punktu sprzedaży Bitcoinów.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.